EN  – Coming soon.

Pomysł na  IWArt

            Światło od zawsze było istotnym elementem naszego życia. Już prehistoryczny ogień, zaraz po dawaniu ciepła, miał za zadanie oświetlić otoczenie i dać człowiekowi poczucie bezpieczeństwa. Krok milowy nastąpił, kiedy zaczęliśmy upiększać przedmioty i otoczenie – również w tym przypadku jedną z głównych ról odgrywało światło i jego wpływ na to, jak postrzegamy otoczenie, przedmioty i siebie nawzajem.

Dziś,

            …kiedy mamy do wyboru niezliczone ilości źródeł światła i opcji ich stosowania, od podłogi po sufit, oraz oświetlenie zewnętrzne, a dodatkowo ogrom możliwości sterowania światłem. Wszystko to sprawia, że spędzamy mnóstwo czasu na poszukiwaniu najlepszego rozwiązania. Oczywistym jest, że nie każdy ma czas, ochotę lub doświadczenie umożliwiające idealne dobranie ilości i jakości światła do jego przeznaczenia. Jeżeli dodamy do tego odpowiednią aranżację, pasującą do stylu i upodobań właściciela okaże się, że stajemy przed niełatwym zadaniem zaprojektowania elementu, który nie tylko ma być atrakcyjny sam w sobie, ale będzie nam towarzyszył i wpływał na klimat domowego ogniska.

logo1-small

            Tutaj zaczyna się rola naszego warsztatu… W IWArt uwielbiamy zabawę światłem. Wiemy, że za pomocą światła można wpływać nie tylko na jakość widzenia przedmiotów ale również na nastrój. Nasze produkty zawsze mają dwa cele – oświetlić i rozświetlić, mają być ozdobą pasującą do gustów, koncepcji i wystroju wnętrz naszych klientów ale mają też drugą „twarz”, która ujawnia się po włączeniu zasilania. Powyższe cele osiągamy dzięki wyjątkowemu wzornictwu, nietypowym materiałom i odpowiedniemu użyciu światła. Wszystko, co powstaje w IWArt jest efektem pracy rąk w połączeniu z umiejętnościami zdobywanymi przez wiele lat. Dodajemy do tego jeszcze szczyptę fantazji, upór w dążeniu do realizacji wizji i oryginalne materiały. Materiały wykorzystywane w naszym warsztacie mają własną historię. Nierzadko tworzymy z przedmiotów mających 50, 60, 80 czy ponad 100 lat. Zazwyczaj nie mamy komfortu popełnienia poważnego błędu. Dotyczy to szczególnie przedmiotów powierzonych nam przez klientów – przedmiotów o ogromnym znaczeniu sentymentalnym.

            Co jest dla nas najważniejsze? Klient! A konkretnie? Jego bezpieczeństwo. Każdy produkt wykonywany jest z największą starannością, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji elektrycznej (przewody, włączniki i źródła światła spełniające niezbędne normy; nieuszkodzone oprawy; starannie wykonane i zabezpieczone połączenia) i materiałów (nie dopuszczamy materiałów jeżeli istnieje podejrzenie co do ich jakości). Staramy się również, aby każdy produkt był stabilny i nie posiadał elementów czy powierzchni mogących stanowić zagrożenie.

mail-own-45 Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy.

IWArt.pl

cropped-mz2-b-150x150

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz